Srpen 2012


První stovka!

27. srpna 2012 v 13:41 Nástěnka (Ostatní)

Lidi, moc vám děkuju za první stovku v návštěvnosti. Jak jsem koukala na TopList, tak byla návštěvnost od pondělí do pátku 3-7 a přes víkend 22 a 40, takže já vám strašně, STRAŠNĚ moc děkuju!
Jinak, co se týče plánů do budoucna, tak začnu pracovat na SiMu a začnu s malým komiksem, možná dvou, třídílným minikomiksem, u kterého mám vymyšlený zatím jen děj a možná název. To bude ode mě vše, dnes ještě možná přidám popisek Nočního života. *2225* A ještě jednou vám strašně moc děkuju. 1346

Obrázek “http://dl.glitter-graphics.net/pub/725/725451hqye09hovg.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Váš názor na Showtime?

25. srpna 2012 v 19:15 Nástěnka (Ostatní)
Já jsem prostě v pr... :D Nemohu se rozhodnout, jestli bych si měla pořídit Showtime nebo Obludárium, jelikož potom přijde Roční období a já další peníze prostě NEMÁM! :D Teoreticky jsem téměř rozhodnutá pro Showtime, ale než ho skutečně koupím, tak bych se chtěla zeptat na váš názor na Showtime. Stojí vůbec za to? Má cenu si ho kupovat? Děkuju za každý komentář, jen se při kritice prosím zdržte vulgarismu. :D


The Sims 3 Slunečné pobřeží

25. srpna 2012 v 9:57
Tak to tu máme, Slunečné pobřeží! Takový krásný, milý ostrůvek který je téměř udělaný pro Roční období. Jsem ráda, že Defi tohle video udělala, jelikož jsem se nemohla rozhodnout jestli si město koupit (stejně nemám SimPointy...). A že vám "Defi" něco říká? No ano, kdo sleduje SimsCast, určitě bude vědět.


Pod videem byl u záznam z livestreamu, kde streamovali vývojáři. Takže pokud umíte celkem dobře anglicky, určitě si ho pusťte. ;)

Live stream


KUPUJTE ZDE!


Nový Affík - Dyidy~

24. srpna 2012 v 9:26
Takže nový a zároveň první Affík je


Ehm... Diplom asi neudělám, nevím, jak by to dopadlo. xD Ale i tak děkuju. ;) :D

Roční období - PŘEDOBJEDNÁVKA!

23. srpna 2012 v 20:40 Novinky (Rubrika)
Je to tak, EA už zprovoznilo předobjednávky Ročního období. Limitovaná edice navíc obsahuje "Ledový salón", což je exklusivní komunitní pozemek. Simíci budou moci se na tomto místě zchladit v horkém letním dnu i zahřát při šílených mrazích, tedy Ledový salón bude přístupný v každém ročním období.

Ledový salón obsahuje elegantní "barový" nábytek jako hospodský stůl, barovou stoličku i samotný bar.
Také obsahuje typičtější nábytek - pohovku, stůl, židle apod.
A samozřejmě i luxusní "ledová" architektura jako sloupy a oblouky nebude chybět.

Předobjednáte si Roční období?
Já ne... Protože jsem své peníze utratila na Mazlíčky. Z kapesného si koupím Obludárium, na které budu mít asi v říjnu, takže ho také nemám předobjednané. No, budu muset se muset s Ročním obdobím spolehnou na "ježíška"... A co vy?

Objednávejte na:First play - The Sims 3 Domácí mazlíčci

23. srpna 2012 v 0:21
Před dvěma dny jsem (teprve, já vím) dostala Mazlíčky. A první reakce? "SO CUTE!" Rozhodla jsem se tedy nafotit něco z mojí hry... Tak ať se líbí.

UPOZORNĚNÍ! Fotky možná budou vypadat trochu "zklesle", ale hrála jsem bez downloadů a schválně bez cheatů. ;) To jsem si už hodně dlouho netroufla!


The Sims 3 - Cestovní horečka

20. srpna 2012 v 0:17

První dodatek k nejpopulárnější hře roku 2009 je Cestovní horečka. Již z názvu každý vycítí dobrodružství. Jsou pro vás připraveny tři destinace - Egypt, Čína a Francie. Pojďme se zvlášť podívat na každou z nich. :)

Vítám vás!

18. srpna 2012 v 20:42 | Jane
Takže já bych vás ráda přivítala na mém blogu. :)

Moc se omlouvám, že údržba trvala tak dlouho (i když sem stejně nikdo nechodil), ale já se tak nějak snažila. Teď bych chtěla blog opět rozjet a udržet se u něj alespoň nějakou tu chvilku.
Asi mě znáte jako Sisi z blogu simik-denik.blog.cz, což byl můj zatím nejpopulárnější blog a já bych to i s tímto blogem chtěla vytáhnout alespoň tak daleko, jako byl "SiDe".
Takže jsem tu opět, tentokrát jako Jane. Já teď půjdu kouknout na blogy starých dobrých Affíků, napsat o návratu, zapsat se do Affs a doufám, že se vám tady bude líbit. ;)

Vaše Jane.

Dodatky/Kolekce - Rozcestník

17. srpna 2012 v 10:11
The Sims 3 Dodatky

Povolání snů
Hrátky osudu
Domácí mazlíčci
Obludárium - Comming soon
Roční období - Coming soon

The Sims 3 Kolekce

Luxusní bydlení
Na plný plyn
Zahradní mejdan
Moje městečko
Přepychové ložnice
Sladké radosti Katy Perry

The Sims 3 Světy

Barnacle bay
Horské lázněReklamy

16. srpna 2012 v 14:11

Sem piště POUZE a HLAVNĚ JEN SEM reklamy. ;) Reklamy pod jinými články budu ignorovat, po opakovaném prohřešení budu blokovat.

Zápis Affs

16. srpna 2012 v 13:03

Spousta lidí dělá zápisy Affs/Sb apod., říkejme si tomu jak chceme. :) A ani já nebývám vyjímkou... "Pravidla" jistě znáte, takže přejdeme rovnou k zápisu.

Do komentáře napiš:

Nick:
Blog:
O čem je tvůj blog:
Co na diplom:

Samozřejmě by jste měli můj blog navštěvovat aspoň 2x týdně (neplatí u pozastavených blogů), neprovozovat na mém blogu vulgaritu a zapisovat se do pravidelných kontrol Affs. ;)

SiM

16. srpna 2012 v 12:51
Aktuální číslo

Komiksy - Rozcestník

16. srpna 2012 v 12:46
Název:
Autor:
Hra:
Popis:
Stav:
Odkaz: