First play - The Sims 3 Domácí mazlíčci

23. srpna 2012 v 0:21
Před dvěma dny jsem (teprve, já vím) dostala Mazlíčky. A první reakce? "SO CUTE!" Rozhodla jsem se tedy nafotit něco z mojí hry... Tak ať se líbí.

UPOZORNĚNÍ! Fotky možná budou vypadat trochu "zklesle", ale hrála jsem bez downloadů a schválně bez cheatů. ;) To jsem si už hodně dlouho netroufla!
Tak tohle ja začáteční "rodinka" - Siminka Jane Water a její čokoládový labrador Candy.

A tohle je zbytek zvěřince, co se k nám postupně přidal. :)


Koník CeeCee - První Janinin kůň. Z útulku si jí objednala ještě jako hříbátko. Než CeeCee zestárla, vyvýšila si schopnost skákání i závodů na level 10 a vyhrála všechny závody - Začátečnické, pokročilé i ty nejpokročilejší, už si nepamatuju, jak se jim říká. :D


Hned po CeeCee přišel Phinneas, který se během dvou dnů seznámil a sblížil s Candy. Po nějaké době spolu měli štěňátka. Phinneas je už teď starý, má dovednost "lov" na levelu 8 a pořád se zvyšuje.


Pak si Jane našla mytického kamaráda jednorožce - Krásného, statečného a přátelského hřebečka jménem Pegas. S ním vyhrála všechny soutěže v cross-country. Já očekávám, že jelikož s ejednorožci dožívájí několikrát vyššího věku než obyčejní koně, bude na Pegasovi jezdit i Janinina dcera/syn.


A tady zatím nejnovější přírustek, štěňátko Candy a Phinnease, pejsek Craffy. On byl tak ošklivý, až byl pěkný... :D


Celou dobu jsem se modlila, aby Craffy nebyl velikostně jako Candy, tedy "Velký pes", ale mé obavy se splnili. Stal se z něj celkem nepohledný "trhač" (trhač samozřejmě ve smyslu vzhledu), ale i tak se mi líbí a ani na chvilku jsme neuvažovala o tom jej třeba někomu dát. :D


A tady malí mazlíčci i nemazlíčci - Papoušek Ryan a had Sally. Dva psí trpaslíci (o kterých mimochodem nevím jak se tam dostali) jsou Denise a Cecille, později se k nim přidal i koník, Blue star.


A tady krásná, ale "nerodinná" zvířátka. Nahoře divoká klisnička s hříbátkem. Pozorovala jsem je strašně dlouhou dobu, než jsem se vůbec mohla přiblížit. Stejně jsem je ale neadoptovala, protože jsem tehdy ještě neměla dostatečné "skilly" v ježdění. Později jsem je nenašla.

Srnečka či srnku vždy viděli jen zvířátka, Jane o něj bohužel ani pohledem nezavadila, ale i tak se mi moc líbí.

A mýval - Častý návštěvník, vždy ale v tu nejnevhodnější dobu (např. na oslavu narozenin, kdy se nemohla Jane přes dav lidí dostat z domu a mýval hladovým psům vyžral poslední jídlo, co tam bylo.


A tady pro dnešek poslední fotečka. Na Jane, jak líže zmrzlinu, jsem koukala dokud jí nedolízala. :D Moc hezký, vtipně udělaný.

Ještě někdy určitě nafotím, jak se domácnost Waterových vyvíjí. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 short cocktail dresses short cocktail dresses | E-mail | Web | 26. března 2013 v 5:26 | Reagovat

Thanks very much, Ive found this extremely good!.
http://www.spelldress.net/wedding-dresses-a-line-wedding-dresses.html

2 fake patek philippe geneve watches fake patek philippe geneve watches | E-mail | Web | 2. května 2013 v 9:14 | Reagovat

A. Your lap.
http://www.latewatches.com/breitling-colt-automatic.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama