The Sims 3 - Cestovní horečka

20. srpna 2012 v 0:17

První dodatek k nejpopulárnější hře roku 2009 je Cestovní horečka. Již z názvu každý vycítí dobrodružství. Jsou pro vás připraveny tři destinace - Egypt, Čína a Francie. Pojďme se zvlášť podívat na každou z nich. :)

Egypt
Snad nejoblíbenější a nejzajímavější destinací je Egypt. Po příjezdu do Egypta se automaticky objevíte v táboře, který bude také nastaven jakováš domov. U tábora máte rychlé občerstvení a tabuli s aktualitami. Ovšem o kus dál jeklasický Egyptský trh. Můžete si v něm koupit skutečně skvělé věci! Od obyčejného jídla, ovoce a sušeného jídla na výpravy přes knihy a skladby až po zajímavé předměty, které jinde nekoupíte, jako například koš s hadem, kadidla apod. Kdžy získáte konečnou výbavu, můžete se vydat na dobrodružství.
Je na vás, jestli se vydáte do kobek, pyramid, hrobek apod. na vlastní nebezpečí nebo s nějakým úkolem... Řekněme, že s úkolem. Úkol si najdete na Tabuli s aktualitami, kterou máte u tábora. Zd esi můžete vybrat úkol. Většinou se týká hledání kamenů, ale někdy se můžete i vydat do hrobky. Ale pro většinu lidí takové úkoly na které se musíte poutat moc nejsou. Dobrodružná srdce jistě mají v plánu něco úplně jiného - Vydejme se proto do hrobek!
Můžete si vybrat z pyramid, hřbitovů, hrobek i sfingy. V každé kobce najdete spoustu pastí i logických hádanek, ale také to pozitivnější, a to poklady. Já osobně jsem byla schopná strávit v hrobce třeva tři hodiny a skutečně jsem se navztekala, když jsem nebyla schopná přijít na cestu... Přístup do každé místnosti hrobky je doprovázem podivnými, někdy až děsivými zvuky, ale nerada bych vás od hry odradila... Jen já jsem taková poseroutka. :)


Čína
Když si zajedete do Číny, nenajdete tam už tolik dobrodružství jako v Egyptě, ale najdete. Objevíte se v malebném čínském hotelu. I zde jsou obchody, můžete si zde koupit opět jídlo (včetně čínských ryby), knihy a neobyčejné předměty. Pak máte další možnosti zábavy...
Čína je známá svými bojovými schopnostmy, a je ochotna vám také něco z nich nabídnout. Proto zajděte do tréninkové areálu, kde se můžete naučit Sim fu (Kung Fu) či Zeneport (portování pomocí meditace).
Pro ty odvážnější tu čekají jistá tajemství - Buď v jeskyni kus za městem, nebo v Dračí jeskyni. Ani tam vás neminou pasti, různé až smrtelné nástrahy či hodnotné poklady. Je na vás, jestli se oblečete do kimona, sundáte boty a svážete do drdolu vlasy, nebo si vezmete pohodlnější čínský kroj s kloobučkem a vydáte se na výpravu.


Francie
Tato dinastie není moc o dobrodružství, spíše o uklidnění. Je vhodná na relaxaci, výlet se svou láskou nebo (pokud máte Hrátky osudu) na svatební cestu. Ubytujte se v hotelu, nasaďte baret a můžete vyrazit!
Jistě se jakoprvní opět podíváte do obchodů s jídlem, knihami a zvláštními, vzácnými věcmi. Nemusíte však jen sedět na p.deli a kochat se městem v místní kavárně. Když se kouknete na tabuli s aktualitami,může se jistě najít něco zajímavého...
...jako pomoc ve sklepě. Když po vás místní Siminka bude chtít, aby jste se jako dobrodruh podívali do jejího sklepa, neminete jistě podivnou jeskyni za ještě podivnějšími dveřmi. Stejně jako u hrobek i jeskyní, i tam můžete najít pasti i poklady. Takže směle do města lásky... Za romantikou, či dobrodružstvím?


Mumie
Každý dodatek má své nadpřirozené bytosti. V CeHo je to Mumie. Její sarkofág můžete najít v určitých pyramidách v Egyptě. Jakmile se do něj Simík koukne, tak (není-li prázdný) mumie vyskočí. Simík se s ní automaticky začne prát. Když zvítězí, nestane se nic, ale když prohraje, mumie jej prokleje šílenou kletbou. Po deseti dnech, kdy kletbabude působit se Simík rozpadne na prach. Není to ale podínka. Může požádat o pomoc Sfingu, ale otázka je, zda mu vyhoví... :P Také si můžete vlastní mumii "vyrobit". Jak? Nictěžkého! Stačí, když Simík najde všech pět (nebo deset?) částí Sarkofágu, pak si jej postaví a mumie je na světě! Můžete za ní hrát, ale má toi své nevýhody - Chodí strašně pomalu, není vzhledově nijak hezká, má tenbdenci proklít každého Simíka, kterého vidí a navíc nepříjemně zapáchá... Ale bylo by přece skvělé, kdyby jste přišli za přáteli a řekli: "Mám nového kamaráda... Seznamte te se s Mumií!"


Na konec...
Samozřejmě, že ke každému dodatku je nový nábytek, vlasy i oblečení. Já osobně si myslím, že je tento dodatek je zajímavý, ale bohužel, během pár dní omrzí, i když se k němu zase po pár dnech rádi vrátíte.

Trailer
Místo traileru, který jsem bohužel nenašla, což nevím jak je to možné jsem sem dala takové mé oblíbené video. ;) Slouží jako trailer, protože se v něm objevují prvky z celé CeHo i jednodlivé destinace a dokonce i mumie. :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dyidy~ Dyidy~ | Web | 21. srpna 2012 v 20:03 | Reagovat

Cestovní horečku mám a je boží :)

2 louboutin shoes louboutin shoes | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 17:55 | Reagovat

Q. Why did the teacher write the lesson on the windows?
http://www.shoesgreat.com/

3 AlbertLap AlbertLap | E-mail | Web | 2. června 2018 v 1:16 | Reagovat

The prostate related is the central portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate gland can be found just in front of the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is among the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most types of prostate infection. It is due to bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect inside gland as well as the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be a result of trauma for the urinary tract or by infections received from other parts with the body. A patient may experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal in the prostate defect accompanied by the employment antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to create what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some in the actions you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and it'll also keep your urinary track clean.

2. Some studies declare that a few ejaculations each week will prevent cancer of the prostate.

3. Eat red meat without excess. It has been shown that consuming more than four meals of beef weekly will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most critical measure to adopt to make certain a healthy prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you need to choose prostate examination at least once 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama