The Sims 3 - Showtime

26. srpna 2012 v 17:15


"Nečekali jsme, že bude mít takový dodatek tak velký úspěch," řekli vývojáři necelý měsíc po vydání dodatku pro The Sims 3 Showtime. A měli pravdu - Během pár týdnů si hráči naplno oblíbili nové možnosti tohoto dodatku a dostal se na stejnou příčku jako nynější Mazlíčci. A o co vůbec jde?

Udělejte ze svých Simíků hvězdy!
Nyní máte poprvé ve hře The Sims možnost udělat si ze svého Simíka skutečnou hvězdu. Proslavit se může jako zpěvák, akrobat, kouzelník či DJ a nové město Starlight Shores je k tomu jako určené (ono vlastně je). Začněne zpívat či hrát na ulici, přesuňte se přes pódia v parcích a malá vystoupení v kavárnách až na přeplněná jeviště plná rekvizit a haly plné diváků a blesků fotoaparátů.


Online režim a SimPort
Nyní máte svou vlastní stránku na TheSims3.com přímo ve hře! Můžete ze hry přidávat komentáře, přidávat přátele, "likovat" jejich statusy i přidávat vzpomínky! Ale to NENÍ zdaleka vše! Je zde i ÚPLNĚ nová funkce, a to SimPort - Máte nyní možnost poslat svého Simíka do hry přítele, aby tam předvedl vystoupení. Za odesílání Simíků k přátelům i přijímání můžete dostat bonusový obsah, který se rozhodně vyplatí!


Džin
I v tomto dodatku je něco z nadpřirozena - Tentokrát je to džin. A jak takového džina získat? Máte dvě možnosti - Buď najít lampu v maulomuzeu v katakombách na hřbitově, nebo si pořídit lampu za celoživotní přání. Jakmile džina vyvoláte, může vám splnit tři přání. Je jedno, jestli si budete přát bohatství, štěstí, dlouhověkost apod. Máte spoustu možností na přání a nemusíte je vyplácat na jedno vyvolání, jelikož džina zase do lampy můžete vrátit. Také jej můžete poprosit, aby se k vám nastěhoval - V tu ránu se z něj stane téměř obyčjený Simík s namodralou kůží a kouzelnými schopnostmy. Mezi ně patří např. možnost připravit jakékoliv jídlo či magické vyčistění Simíka. To by bylo přeci skvělé, mít v rodině džina, ne?


Na konec...
Jako u jiných dodatků, nechybí nábytek, oblečení i genetika s účesy. Na výběr máte z blýskavých šatů pro zpěváky, uplých oblečků pro akrobaty, klobouků pro kouzelníky apod.
Ptala jsem se na váš názor... I ne přes moc kladné názory jsem se rozhodla si Showtime koupit... Přečetla jsem hodně recenzí, jak od vývojářů tak od hráčů, shlédla livestreamy vývojářů i Definina videa a až poté mě Showtime skutečně zaujal(o?). Ale i tak vám děkuji za názory. ;)


Trailer


Sběraletská edice Katy Perry
o které mě nenapadlo napsat, jelikož téměř není o čem psát... :D
Ale video je moc krásné... A to Katy Perry moc nemusím. ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dyidy~ Dyidy~ | Web | 26. srpna 2012 v 17:57 | Reagovat

Showtime mě zaujalo ale koupila bych si ho až bych nevěděla jaký simíky si mám koupit, protože si teď šetřím na Roční období :D

2 designer shoes with red soles designer shoes with red soles | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 18:42 | Reagovat

A. They eat chips!
http://www.shoesgreat.com/

3 ;) ;) | 13. ledna 2013 v 14:10 | Reagovat

Mám jenom otázku :)
Nevíte někdo, že když jsem si koupila Obludárium, a taky Showtime a dala jsem si jako postavu Džina, můžu si nějak bylepšit schopnosti? :)

4 nikola nikola | 14. dubna 2015 v 12:24 | Reagovat

super sice to hraju jak zaparena ale nevadi

5 nikola nikola | 14. dubna 2015 v 12:25 | Reagovat

super sice to hraju jak zaparena ale nevadi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama