Herní aktualizace 1.38

1. září 2012 v 13:20 |  Novinky (Rubrika)

Tato aktualizace se týká dodatku, který vychází u nás v ČR za několik dní, tedy dodatku Obludárium. S novou aktualizací tedy ve spouštěči hry The Sims 3 přibyla dole ikonka Obludária (mimochodem, moc pěkný design). Máte-li základní hru (jakože jistě máte... :D), můžete si dům ozdobit novými okapy, vzory na stěny, novou knihovnou, střešní římsou a do sousedství můžete umístit kamenné objekty. V programu Vytvořit Simíka máte také nové možnosti: Barvu kůže, uši, nosní dírky a čelisti. Byl také aktualizován deník, který sleduje i sběratelské předměty. A smaozřejmě, aktualizace online funkcí. Máte možnost poslat dárek svým přátelům - A může v něm být cokoliv! Hromádka simoleonů, obraz, nebo snad auto? Pokud budete vlastnit dodatek Obludárium, stejně jako dárek můžeten poslat/dostat elixír. Ten má různé vlastnosti, které se většinou točí kolem ovlivění života vašeho Simíka pomocí kouzel.
Máte-li po setmění, mátemožnost nových náladovek a společenských interakcí pro upíry.
A co se týče obchodu, je zde také jedna novinka - Teď si můžete v režimu nákupu prohlédnout větší výběr nejoblíbenějšího obsahu z Obchodu!
Používáte Testovací cheaty? Ano? Tak dobře, můžete teď totiž použít tento cheat a přidat tak celebritám společenské hvězdičky.
A ještě jedna, hodně postatná novinka - Můžete si nyní zapnout, co se vám bude ve hře zobrazovat. Jestli chcete upíry, celebrity, mazlíčky a s nainstalováním Obludária i všechny monstra, co obsahuje.

Víte ještě něco, co jsem nenapsala? V komentech je volná diskuze! Můžete se zároveň ptát, a čekat jestli vám někdo poradí (jakože myslím že ano). ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dyidy~ Dyidy~ | Web | 1. září 2012 v 18:04 | Reagovat

Páání tak to je super :)

2 cheap wedding dresses cheap wedding dresses | E-mail | Web | 3. listopadu 2012 v 2:50 | Reagovat

best post. I has been collection in my blog.
http://www.weredress.com/Plus-Size-Wedding-Dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama